Wysyłka
Towary wysyłamy
za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Zamówienia złożone do godz. 12 zazwyczaj wysyłane są tego samego dnia, złożone po godz. 12 wysyłane są następnego dnia roboczego. W chwili stwierdzenia przez firmę FHU WOLF jakichkolwiek opóźnień w realizacji zamówienia, Klient zostanie niezwłocznie o tym fakcie poinformowany.

Kupujący pokrywa koszty dostawy w wysokości 13 PLN w przypadku wpłaty na konto lub 17 PLN w przypadku paczki płatnej przy odbiorze. Niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów koszt przesyłki pozostaje tylko jeden. Zamówione towary dostarczane są pod adres wskazany przez Klienta w formularzu zamówienia.

Firma FHU Wolf nie bierze odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie, które zaistniały po przekazaniu towaru przewoźnikowi, a na które nie ma wpływu. Klient po otrzymaniu przesyłki ma obowiązek sprawdzenia jej zawartości w obecności przewożnika.

Na podstawie art. 72 par. 2 Kodeksu Cywilnego, nieuzasadnione nieodebranie przez Kupującego towaru, zobowiązuje Kupującego do pokrycia wszelkich kosztów poniesionych przez sklep w związku z otrzymanym zamówieniem, a w szczególności kosztów przesyłki.

Status przesyłki możecie Państwo śledzić na stronie przewoźnika:
www.dhl.com.pl