Prezenty dla swojej ukochanej kobiety
01/04/2020
dodany przez Aleksandra Sudnik

Dzień Kobiet, imieniny, Dzień Matki lub urodziny naszej drugiej połówki to idealna okazja do obdarowywania prezentami prosto z serca. Oprócz ulubionych czekoladek z pistacjowym nadzieniem, ciastek w kształcie serca oraz pachnących róż, często decydujemy się na personalizowany prezent, przywołując garść emocji i lawinę wzruszeń.

To wtedy, wspinając się na wyżyny swojej kreatywności gotujemy romantyczną kolację, tworzymy playlistę ulubionych piosenek oraz… segregujemy wspólne zdjęcia, zebrane przez ostatnie lata. Wszystko po to, aby uszczęśliwić naszą ukochaną kobietę!

 

Podaruj Jej album na zdjęcia

Wyobraź sobie uśmiech na jej twarzy, gdy wertując kartki ręcznie zrobionego albumu, uczestniczy na nowo w tych wspólnych spotkaniach, uroczystościach rodzinnych i wakacjach, podczas których spaliła od słońca swoje ramiona. Niech każda strona ozdobiona będzie zdjęciami robionymi aparatem i telefonem komórkowym. Wywołaj te najbardziej romantyczne i zabawne fotografie, opisując je w żartobliwy sposób, przywołując swoje pierwsze skojarzenia i wspomnienia.

Jeśli wspólne kokosowe drinki na Bali kojarzysz z gorącym słońcem i zapachem olejku do opalania – napisz te odczucia, wraz z miejscem i datą. Pomiędzy zdjęcia umieść bilety lotnicze ze wspólnych wakacji, zaproszenie ślubne, cytaty, które kojarzą ci się z danym wydarzeniem i etykiety ulubionych napojów, które piliście na urlopie.

Na koniec zostaw kilka pustych stron, które zapełnicie wspólną, nieodkrytą jeszcze przyszłością.

 

Najpiękniejsze wspólne zdjęcie

Przypomnij sobie tą pustą ścianę w sypialni, albo starą ramkę na zdjęcia, która po wielu latach bardziej szpeci niż przyozdabia wnętrze. A gdyby tak wymienić je na nowe, wspólne zdjęcie, oprawione w antyramie lub złotej ramce, inspirowanej stylem art deco?

Przejrzyj wspólne fotografie – z pierwszej randki, wspólnych wakacji, czy ze ślubu. Wywołaj je w dużym formacie, a następnie włóż do antyramy, która dumnie zawiśnie w centralnym punkcie salonu czy przedpokoju. Jeśli posiadasz wiele pięknych fotografii stwórz z nich kolaż, który wzbudzi uśmiech za każdym razem, gdy go miniesz.

 

Poproś o pomoc rodzinę

Bo kto powiedział, że prezenty musisz dawać samotnie?

Zaangażuj swoich przyjaciół i rodzinę, w stworzenie obszernego albumu na zdjęcia. To w nim umieścisz zdjęcia z dzieciństwa, lat młodości, aż po dorosłość, którą spędziliście wspólnie. Zbierając stare fotografie poproś przyjaciół o komentarz i opis, z jasnym wskazaniem miejsca i daty. Niech każdy z nich odręcznie złoży życzenia lub opisze wspólne zdjęcie. Następnie - ułóż je chronologicznie, pokazują jak wiele pięknych chwil przeżyła Twoja ukochana, wskazując na zmiany w jej życiu i drogę, którą przeszła. Tak sentymentalny prezent jest doskonałym pomysłem na wspólną, kolejną z rzędu rocznicę związku lub okrągłe urodziny.

W końcu nic tak nie cieszy naszej połówki jak poczucie, że ma wokół siebie rodzinę, przyjaciół i oddanego partnera, prawda?

Komentarze

Postów nie znaleziono

Nowa wiadomość