Podaruj na Wielkanoc album na zdjęcia!
04/05/2020
dodany przez Aleksandra Sudnik

Wielkanoc – czas wspólnych, rodzinnych chwil, wspomnień, długich rozmów w towarzystwie aromatycznej babki piaskowej, sałatki jarzynowej i gorącego żurku z aromatyczną, białą kiełbasą. To również czas prezentów, które według zachodnich tradycyjni rozdaje wesoło kicający zajączek.

Obok chowanych w ogrodzie jajek, które z wypiekami na twarzy poszukują nasi najmłodsi członkowie rodziny, często wręczamy upominki – kupowane i ręcznie robione.

Wśród tych drugich warto rozważyć album na zdjęcia!

 

Dlaczego album?

Album to swoisty wehikuł czasu, pozwalający podróżować nam przez dziesiątki lat, obserwując rozwój naszych najbliższych, pozwalających na nowo przeżywać najpiękniejsze chwile. Zawarte w zdjęciach emocje są niesamowitą podróżą – nierzadko wzruszającą i zabawną.

Wręczając komuś zbiór zdjęć wręczasz emocje i wspomnienia, których przywrócenie było dotychczas trudne lub nawet – niemożliwe. Tak wręczony prezent wielkanocny z pewnością złapie za serce obdarowanego, zwłaszcza, jeśli nadamy mu personalizacji.

Jak spersonalizować album na zdjęcia?

Najprostszym sposobem jest oczywiście personalizowane wnętrze. Poczynając od pierwszej strony z dedykacją, życzeniami i ręcznie naniesionymi podpisami, kończąc na starannie ozdobionych zdjęciach, z cytatami, datami i „złotymi myślami”, które zna tylko obdarowywany. Strony ozdobić możesz kolorowymi naklejkami, bibułką, flamastrami w kontrastujących kolorach.

Drugim sposobem jest wybranie albumy z personalizacją na okładce – np. inicjałami lub datą. Niektóre z nich umożliwiają umieszczenie zdjęcia na przodzie, jasno wskazując kto jest właścicielem tychże wspomnień.

Jak udekorować album na Wielkanoc?

Wielkanocny album udekorować możesz typowo świątecznymi elementami. To dzięki nim oddasz charakter wręczanego prezentu i podkreślisz tą wyjątkową okazję. W tym celu wykorzystać możesz m.in.

  • Zdjęcia z poprzednich Świąt Wielkiej Nocy – ułożone w chronologicznej kolejności, z wskazaniem osób, będących na zdjęciu
  • Ręcznie malowane pisanki, ozdobione cekinami, brokatem i kolorowymi długopisami
  • Naklejki w kształcie zajączków i pisklaków
  • Cytaty z Pisma Świętego lub „złote myśli” oddające piękno świąt
  • Prywatne, rodzinne anegdotki i historie, które związane są ze wspólnym świętowaniem – poczynając od najbardziej wzruszających momentów, po wygraną bitwę „na jajka”

 

Całość idealnie uzupełnią życzenia płynące prosto z serca, ulubione słodkości i gadżety do samodzielnego dekorowania pozostałych, jeszcze pustych stron w albumie.

Komentarze

Postów nie znaleziono

Nowa wiadomość