O firmie
Naszą działalność


jako sklep internetowy www.albumyfoto.pl rozpoczęliśmy w 2007 roku,
pod adresem www.e-albumy.pl.

Początkowo zaczynaliśmy z niewielkim asortymentem, ale z jakże dużym zapałem. Dokładaliśmy wszelkich starań, aby naszą uczciwością i rzetelnością stworzyć firmę godną zaufania, która jest w stanie umożliwić satysfakcjonujące zakupy.

Obecnie specjalizujemy się w profesjonalnej sprzedaży albumów fotograficznych i acesoriów z nimi związanych. Chcąc zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów, w naszej ofercie znajdą Państwo albumy renomowanych firm tj: Henzo, Walther, Goldbuch, oraz innych producentów.
Nasza propozycja to kilkaset pozycji różnych modeli albumów.

Zajmujemy się sprzedażą oraz dystrybucją albumów na terenie całej Polski. Współpracujemy zarówno ze sklepami, hurtowniami, jak i odbiorcami detalicznymi.

Wciąż staramy się rozwijać, poszukujemy nowości, by wzbogacić naszą ofertę. Dokładamy wszelkich starań, by każdy kto odwiedzi naszą stronę znalazł coś dla siebie i by z chęcią do nas wracał. Pragniemy wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom.

 
Od 25-02-2010 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

Wszystkim naszym Klientom służymy fachową poradą przy zakupie albumów na naszym serwisie. Nasza obsługa gwarantuje 100% satysfakcji.
Zapraszamy wszystkich serdecznie do zapoznania sie z naszą ofertą.

Zespół www.albumyfoto.pl