Kontakt z nami

W naszej siedzibie możecie Państwo odebrać zamówiony towar, obejrzeć produkty z naszej oferty, dobrać odpowiedni album oraz oczywiście kupić wybrany towar.

Adres:
F.H.U. "WOLF" RADOSŁAW SYCHOWICZ
UL. WIOSENNA 25E
18-400 ŁOMŻA

NIP 718 17 23 182

Telefon:
(+48) 602 760 424

Email
sklep@albumyfoto.pl

Biuro czynne:
pon-pt 9-17

Jeżeli maja Państwo pytania dotyczące produktów, statusu przesyłki, bądż porady przy zakupie, prosimy o kontakt mailowy bądż telefoniczny

Dane osobowe

Wiadomość

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych w powyższym formularzu będzie właścicel sklepu internetowego www.albumyfoto.pl firma F.H.U."WOLF" Radosław Sychowicz ul Wiosenna 25E 18-400 Łomża NIP 718 17 23 182. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu kontaktu zwrotnego z Tobą. Twoje zapytanie i korespondencja z Tobą może zostać zarchiwizowana. Twoje dane, będą przechowywane w bazie sklepu przez czas jego funkcjonowania, Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do Twoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach określonych w art. 16-21 RODO. W każdej chwili będziesz mógł usunąć konto. Jeśli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do skontaktowania się z nami.