Jak udekorować swój album ślubny?
08/07/2020
dodany przez Aleksandra Sudnik

Wypowiedziane „tak” jest jednym z piękniejszych słów, które mogą usłyszeć przyszli małżonkowie. Deklaracja miłości wypowiedziana w obliczu najbliższych jest warta uwiecznienia i zapamiętania w każdym, nawet najmniejszym detalu. Dlatego też przyszła Żona i przyszły Mąż korzystają z usług profesjonalnych fotografów czy kamerzystów, którzy śledzą każdy krok zakochanej pary. Zatrzymując chwile, każdy uśmiech, łzę wzruszenia w postaci zdjęć zyskujemy własny wehikuł czasu. To dzięki niemu możemy wrócić do tego pięknego dnia w każdej, dogodnej dla siebie chwili.

Jak udekorować album?

To dzięki niewielkim detalom każda kartka przybliży nam jedną z najpiękniejszych chwil w naszym życiu. Poniżej zebraliśmy kilka inspiracji i pomysłów, dzięki którym album będzie jeszcze bardziej wyjątkowy, a wspomnienia ślubu jeszcze bardziej magiczne.

  • Daty i opisy – przy każdym zdjęciu zapisz datę, imiona gości widocznych na zdjęciu, krótką myśl lub opis, najlepiej oddający zdarzenie uwiecznione na fotografii. Tak krótka adnotacja pozwoli ci wrócić do albumu po wielu latach, kiedy wiele niuansów i detali stanie się ulotna i trudniejsza do spamiętania.
  • Życzenia od gości – niezwykle pięknym i oryginalnym pomysłem jest połączenie albumu na zdjęcia z księgą gości. Ten pierwszy zobrazuje każdą godzinę weselnej zabawy, a drugi odda emocje i więzi, których nie udało się upamiętnić na fotografiach.
  • Ręcznie robione dekoracje – wklejone kwiaty, które witały gości, kawałek serwetki ze stołu szwedzkiego czy menu z weselnego przyjęcia – wszystkie te niewinne dekoracje są pamiątką, najlepiej oddającą nastrój, dekoracje i panujący na weselu styl. Im więcej drobiazgów, które były dostępne dla gości i Państwa Młodych, tym oryginalniejszy i piękniejszy staje się nasz album.
  • Natura – jeśli twój ślub urządzony jest w stylu boho lub rustykalnym, zbierz okoliczne kwiaty i rośliny, a następnie wklej je do albumu jako dekoracja i podkreślenie zamiłowania do pięknej przyrody.
  • Wspólne myśli – poproś swoją drugą połówkę by napisała najważniejsze wspomnienia lub skojarzenia z danym zdjęciem. Co czuliście podczas toastu? Jak smakował wam wasz tort weselny? Jaka była Wasza pierwsza myśl po zakończonym tańcu? Spiszcie wszystkie te myśli i zapiszcie je na kartkach. Nic tak pięknie nie udekoruje zdjęć jak wasze wspomnienia, doznania i emocje.

Pamiętaj również, aby wklejać fotografie przy pomocy specjalnych przylepców. Dzięki nim zdjęcia nie będą się przesuwać, odklejać samoistnie czy rwać. Co więcej, dzięki ich łatwemu odklejaniu będziemy mogli aranżować album ślubny na nowo i na nowo i na nowo… aż po kres naszej kreatywności!

Komentarze

Postów nie znaleziono

Nowa wiadomość