Czy album na zdjęcia może być księgą gości na Twoim ślubie?
12/09/2020
dodany przez Aleksandra Sudnik

 

Deklarowanie sobie wiecznej, nieśmiertelnej miłości jest niezwykle ważną chwilą zarówno dla przyszłych małżonków, jak i dla ich najbliższych. Doświadczenie miłości, piękna ceremonii oraz możliwość uczestniczenia w tym ważnym momencie, jest wartością samą w sobie. Obok wybierania najpiękniejszej sukni, kremowego tortu, tworzenia naturalnych dekoracji i grawerowanie złotych obrączek, dbamy także o wszelkie detale. Wśród nich wymienia się… księgę gości.

To ta tajemnicza książka jest jedną z głównych pamiątek dnia, w którym wypowiadamy najpiękniejsze „tak”. Wypisane na kartkach słowa są dowodem miłości, wsparcia, troski i emocji, które przodują tej magicznej nocy. Obok klasycznych rozwiązań, takich jak solidne księgi z pustymi stronami, czekającymi na przejaw kreatywności i najszczerszych życzeń, niezwykle często wybieramy… albumy ślubne na zdjęcia.

Tylko czy faktycznie mogą one spełnić rolę księgi gości na Twoim weselu?

Czym jest księga gości?

Intencją księgi gości jest stworzenie pamiątki dla organizatorów przyjęcia. To w niej każdy przybyły może udokumentować swoją obecność, potwierdzając w ten sposób swoje uczestniczenie i zadowolenie z otrzymanych usług. Oprócz księgi weselnej niezwykle popularne są księgi w restauracjach i hotelach, gdzie swoje podpisy składają najpopularniejsze osobistości ze świata sportu czy show-biznesu.

O ile niegdyś możliwość zaangażowania gości było nijako „nagrodą” ze strony usługodawcy, o tyle dziś jest to doskonała okazja do stworzenia wiecznej i pięknej pamiątki.

A może by tak... album?

Wśród najpopularniejszych, weselnych trendów, wielokrotnie wymienia się foto-budki. Ich wynajem jest nie tylko atrakcyjny cenowo, ale przede wszystkim stanowi za doskonałą zabawę dla wszystkich gości. Możliwość przebierania się i fotografowania z najbliższą rodziną to doskonała pamiątka, będąca zwieńczeniem wszystkich emocji i wspomnień związanych z dniem ślubu.

Wykorzystując trend foto-budki możemy stworzyć księgę gości, która swoją formą przypomina klasyczny album na zdjęcia.

Jak to działa? Wydrukowane na pionowych taśmach fotografie wklej bezpośrednio do nowej księgi gości, a następnie rozstaw na stołach kolorowe długopisy, markery, flamastry, naklejki i pozostałe akcesoria papiernicze. Tak stworzone stanowisko pozwoli na kreatywną pracę, dzięki której powstanie bardzo indywidualny album. Połączenie zabawnych, romantycznych, pojedynczych i grupowych zdjęć stworzy jedyną w swoim rodzaju pamiątkę, która zostanie z Tobą na wiele lat.

Alternatywą dla tej propozycji jest samodzielne wyklejenie stron księgi, po otrzymaniu zdjęć od fotografa. Następnie, po pierwszym ozdobieniu stronic, poproś swoich najbliższych o umieszczenie krótkich wspomnień i komentarzy, dotyczących tej niezapomnianej nocy.

Tak stworzona księga zamknie w sobie nie tylko słowa i piękne życzenia, ale także uwieczni obraz i towarzyszące nam emocje. Gwarantujemy, że każdy powrót i ponowne odczytywanie życzeń stworzy ze zdjęciami spójną całość i pozwoli cofnąć się do przeszłości.  

Komentarze

Postów nie znaleziono

Nowa wiadomość