Aranżacje wnętrz z wykorzystaniem zdjęć.
07/05/2020
dodany przez Aleksandra Sudnik

 

Wnętrza oddają nasze upodobania i nasz charakter, urzekając zarówno samych gospodarzy, jak i przybyłych gości. To często nasza prywatna, urokliwa oaza spokoju, miejsce idealnego relaksu i wyciszenia. Bez względu na to jaki styl wnętrz wybierzemy, każde z nich wyróżnia się duszą, a obok przemyślanych kolorów, dodatków i punktów świetlnych pojawiają się także nasze prywatne pamiątki z wakacji i zdjęcia, dokumentujące najważniejsze chwile z życia.

Zgodnie z powiedzeniem „Nie ma to jak w domu!” przedstawiamy kilka inspiracji, które stworzą z twojego kąta przytulne gniazdko, przesiąknięte wspomnieniami. Wszystkie z nich nawiązują do zdjęć, które zrobiłeś samodzielnie lub zrealizowałeś na profesjonalnej sesji.

Klasyka obroni się sama

Pierwszym i oczywistym elementem, który doskonale wyróżni Twoje wnętrza są klasyczne i ponadczasowe ramki na zdjęcia. To w nich trzymamy nasze ulubione, rodzinne fotografie, stawiając je z dumą na kominku czy głównym kredensie w salonie. Te w szklanej, minimalistycznej ramce uzupełnią nurt skandynawski, a ozdobne modele w kształcie drzewa genologicznego podkreślą styl industrialny, królujący w naszym gabinecie czy sypialni.

Pragniesz udekorować w ten sposób swoje wnętrze? Wybierz:

Antyramy

Jedna z najpopularniejszych metod ozdabiania naszych ścian, będąca alternatywą dla plakatów i obrazów. Zbierz swoje ukochane fotografie z wakacji, ślubu czy dzieciństwa i ułóż je w sposób losowy za szklaną lub plastikową ramą. Ozdób zdjęcia kolorowym tłem i ręcznie zrobionymi dekoracjami, a na środku umieść motto lub myśl, która najlepiej opisze umieszczone zdjęcia.

W pokoju dziecięcym antyrama może być istnym „wehikułem czasu”, w której to umieścisz zarówno zdjęcie z USG, jak i pierwsze fotografie noworodka. Nie zapomnij uwzględnić najważniejszych informacji - takich jak data urodzenia, waga, wzrost i miejsce narodzin malucha.

 

Fototapeta

Niesłabnąca w swej popularności metoda ozdabiania zarówno małych, jak i dużych pomieszczeń.

Tak chętnie wybierana i naklejana na ścianę cegła jest tańsza niż swój wypukły pierwowzór, a ogromne zdjęcie umieszczone za kanapą czy łóżkiem można z łatwością zmienić na inny, piękny motyw. Duże, nadrukowane zdjęcia doskonale sprawdzają się w łazienkach, w kuchni, a także na lodówce, drzwiach czy szafie, a mniejsze urozmaicą niewielką półsciankę, kolumnę czy filar z wbudowanym kominkiem. Wiele firm umożliwia nadruk swoich własnych fotografii, dając gwarancję unikatowego i oryginalnego wnętrza - w końcu czy jest coś piękniejszego niż możliwość wspominania najpiękniejszych chwil każdego dnia?

W umieszczeniu wszystkich ozdób, dekoracji, zdjęć i trójwymiarowych elementów pomóc mogą akcesoria do wyklejania.

Komentarze

Postów nie znaleziono

Nowa wiadomość