Albumy Wklejane

ALBUMY NA ZDJĘCIA WKLEJANE

Albumy do zdjęć z tradycyjnymi kartami, na których można przyklejać zdjęcia, pozwalają na przechowywanie i segregowanie fotografii w dowolny sposób, co jest ich ogromnym atutem. Do albumów można wklejać zdjęcia w każdym formacie oraz układzie, dzięki czemu każda strona może nabrać indywidualnego charakteru, a ostateczny kształt albumu zależy od inwencji właścicieli. Karty w albumach tradycyjnych, tak jak i w kieszeniowych, są szyte, dzięki czemu albumy mogą służyć latami. Poszczególne strony w albumie tradycyjnym przedzielone są pergaminem.


ALBUM DO WKLEJANIA ZDJĘĆ

Miłośnicy kreatywnych rozwiązań, które cenią sobie oryginalne formy i nietuzinkowe wykończenia, z pewnością ucieszą się na wieść, że na popularności zyskały albumy do wklejania zdjęć. Ich formuła jest wprost doskonała dla wielbicieli aranżowania stron albumu, dodając do nich ulubione cytaty, opisy, wspomnienia, naklejki lub własnoręcznie robione ozdoby. Tak stworzona forma powoduje, że zdjęcia wklejane zyskują przepiękną otoczkę, przywołując nie tylko dane obrazy, ale także smaki, zapachy lub słowa, które kojarzone są z danym dniem lub wspomnieniem.

DUŻY ALBUM NA ZDJĘCIA WKLEJANE

Album wklejany możesz dowolnie konfigurować i ozdabiać. Oprócz oczywistych zdjęć, wykorzystaj kolorowe długopisy, zakreślacze, naklejki lub pamiątki, które przymocować możesz np. taśmą klejącą. Na pustych kartach albumu z powodzeniem stworzysz oryginalną i imponującą dekorację, sprawiając, że każda strona jest inna, wyjątkowa i imponująca. Jeśli nie chcesz tworzyć prostych kompozycji - zrezygnuj z kieszonek, wybierając zdjęcia wklejane. W zależności od tego ile fotografii chcesz w nim umieścić - wybierz albumy mniejsze lub większe.

Albumy na zdjęcia wklejane są też doskonałą alternatywą dla np. klasycznej księgi gości. Puste strony pozwalają na dowolne wpisywanie się w ramach pamiątki, pozostającej z nami na wiele, długich lat.

Jeśli pragniesz umieścić zdjęcia w oryginalnej kompozycji lub gdy tworzysz przepiękny prezent dla swoich najbliższych - postaw na album na zdjęcia wklejane. Szeroki wybór przepięknych modeli znajdziesz w AlbumyFoto.pl!

Rozwiń
Zwiń