Albumy Ślubne

Albumy ślubne

Ślub to najważniejsza uroczystość dla każdej pary i okazja, podczas której powstaje mnóstwo zdjęć. Album ślubny jest więc z całą pewnością praktycznym i trafionym pomysłem na prezent ślubny dla nowożeńców. W dzisiejszych czasach zdjęcia najczęściej przechowywane są na cyfrowych nośnikach, jednak te najpiękniejsze wspomnienia i zdjęcia ślubne, które rzeczywiście wiele dla nas znaczą zawsze, pragnie się trzymać przy sobie w tradycyjnym albumie ślubnym, by w każdej chwili móc po nie sięgnąć.

Album ślubny - bogate wzornictwo

Dzięki bogatemu wzornictwu oraz szerokiej gamie kolorystycznej każdy będzie mógł odnaleźć wśród naszych propozycji idealny album na ślub dla siebie lub dla kogoś bliskiego. Album ślubny z fotografiami to również doskonały prezent dla rodziców jako forma podziękowania i pamiątki.

Albumy ślubne - perfekcyjne wykonanie

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór albumów ślubnych, które charakteryzują się oryginalnymi i eleganckimi oprawami. Dostępne są między innymi albumy:
  • albumy ślubne z satynowymi z tłoczeniami
  • albumy na ślub z gładkimi satynowymi oprawami
  • ślubne albumy z ekoskóry
  • albumy ślubne z połączeniem satyny i ekoskóry

Niektóre oprawy ślubne posiadają specjalne okienko, w które można włożyć fotografię, dzięki czemu oprawa albumu nabierze osobistego charakteru. Na wybranych modelach istnieje także możliwość wykonania eleganckiego grawerunku.

Albumy na ślub

Albumy na ślub występują w wersji tradycyjnej - możemy tutaj wklejać zdjęcia w dowolnym formacie i układzie oraz w wersji kieszonkowej, gdzie wkładamy zdjęcia do foliowych przegródek. Strony w albumach tradycyjnych przedzielone są pergaminem o charakterystycznej fakturze, dzięki czemu zdjęcia zachowują pierwotną jakość na całe lata.

Album ślubny w różnych rozmiarach

Dostępne są różne rozmiary albumów, a każdy Klient może osobiście wybrać kolor stron. Najczęściej zamawiane są albumy ślubne o stronach w kolorach: białym, écru oraz czarnym. Sprawdź naszą ofertę albumów ślubnych i wybierz produkt najwyższej jakości
Rozwiń
Zwiń