Filtry produktów Filtry produktów

Albumy Ślubne

Albumy ślubne

Ślub to najważniejsza uroczystość dla każdej pary i okazja, podczas której powstaje mnóstwo zdjęć. Album jest więc z całą pewnością praktycznym i trafionym pomysłem na prezent ślubny dla nowożeńców. W dzisiejszych czasach zdjęcia najczęściej przechowywane są na cyfrowych nośnikach, jednak te najpiękniejsze wspomnienia i zdjęcia, które rzeczywiście wiele dla nas znaczą zawsze, pragnie się trzymać przy sobie w tradycyjnym albumie ślubnym, by w każdej chwili móc po nie sięgnąć. Dzięki bogatemu wzornictwu oraz szerokiej gamie kolorystycznej każdy będzie mógł odnaleźć wśród naszych propozycji idealny album na ślub dla siebie lub dla kogoś bliskiego. Album ślubny z fotografiami to również doskonały prezent dla rodziców jako forma podziękowania i pamiątki. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór albumów ślubnych, które charakteryzują się oryginalnymi i eleganckimi oprawami. Dostępne są między innymi albumy z oprawami:
  • satynowymi z tłoczeniami
  • gładkimi satynowymi
  • z ekoskóry
  • z połączeniem satyny i ekoskóry

Niektóre oprawy posiadają specjalne okienko, w które można włożyć fotografię, dzięki czemu oprawa albumu nabierze osobistego charakteru. Na wybranych modelach istnieje także możliwość wykonania eleganckiego grawerunku.

Albumy na ślub

Albumy na ślub występują w wersji tradycyjnej - możemy tutaj wklejać zdjęcia w dowolnym formacie i układzie oraz w wersji kieszonkowej, gdzie wkładamy zdjęcia do foliowych przegródek. Strony w albumach tradycyjnych przedzielone są pergaminem o charakterystycznej fakturze, dzięki czemu zdjęcia zachowują pierwotną jakość na całe lata.
Dostępne są różne rozmiary albumów, a każdy Klient może osobiście wybrać kolor stron. Najczęściej zamawiane są albumy ślubne o stronach w kolorach: białym, écru oraz czarnym. Sprawdź naszą ofertę albumów ślubnych i wybierz produkt najwyższej jakości.
Rozwiń
Zwiń