Albumy Kieszeniowe (wsuwane)

ALBUMY NA ZDJĘCIA KIESZENIOWE

Album fotograficzny z foliowymi kieszonkami, w które można wkładać zdjęcia to bardzo praktyczne rozwiązanie. Zdjęcia można w łatwy sposób poukładać, a pod każdą kieszonką znajduje się miejsce na opis fotografii. Foliowe kieszonki stanowią też doskonałe zabezpieczenie przed zniszczeniem zdjęć. Karty w albumie kieszeniowym nie są klejone tylko szyte, dzięki czemu album zyskuje na trwałości.

Niewielki album kieszonkowy jest idealną alternatywą dla masywnych, grubych albumów, w których przechowywać możemy bezlik zdjęć. Tak niepozorny albumik jest doskonałym uzupełnieniem większego prezentu, stanowiąc przy tym za poręczny gadżet, który można zabrać w każde miejsce.

Szeroki wybór albumów kieszonkowych i wsuwanych pozwoli Ci pogrupować ulubione zdjęcia, zabierając je, np. w daleką podróż. Solidność wykonania spowoduje, że album kieszonkowy zostanie z Tobą na wiele, długich lat, stanowiąc za przepiękną pamiątkę najważniejszych wspomnień.

Albumy na zdjęcia wsuwane

Najpiękniejsze wspomnienia - ślub, chrzciny, okrągłe urodziny lub wakacje marzeń - wymagają równie pięknej oprawy. Dlatego też każdą, ważną chwilę upamiętniamy na fotografiach, które zostają z nami przez kolejne, wspólne lata. Wśród wielu możliwości, najpopularniejsze są albumy na wsuwane zdjęcia. Stworzone kieszonki pozwalają segregować i układać zdjęcia w dowolnych konfiguracjach, a przeźroczysta osłonka chroni je przed kurzem i upływem czasu. Kieszonki tworzone są z myślą o różnych zdjęciach, dzięki czemu z powodzeniem zmieścimy w nich niewielkie, jak i klasyczne fotografie. Dzięki tej uniwersalności album na zdjęcia wsuwane 10x15 doskonale sprawdzi się w przypadku niewielkich zdjęć. Tak stworzony album kieszeniowy zmieści się do niewielkich torebek, pudełek ozdobnych lub na komodzie - nie zajmując przy tym dużo miejsca.

Album na zdjęcia 15x21 wsuwane

Zdjęcia 15x21 uznawane są za najbardziej standardowe i najpopularniejsze. Format klasycznego zdjęcia idealnie wkomponuje się w najpiękniejsze albumu lub ramki, stojące na biurku, komodzie lub szafce nocnej. Albumy z kieszonkami w tym formacie są najbezpieczniejszą opcją na prezent. Szansa, że obdarowywany ma w swojej szufladzie lub pudełku kilka, niezorganizowanych zdjęć jest spora, dlatego też album w formacie 15x21 jest najbardziej uniwersalną opcją.

Album na zdjęcia 13x18 wsuwane

Alternatywa dla popularnych i klasycznych zdjęć, wyróżniająca się nieco mniejszym formatem. Zdjęcia 13x18 idealnie komponują się w ramkach na zdjęcia, gdzie stosować możemy kolorowe tło lub ramkę. Albumy na mniejsze gabarytowo zdjęcia pomieszczą nawet powyżej 100 fotografii, a pojedyncze kieszonki pozwolą posegregować je chronologicznie lub tematycznie. Szeroki wybór różnych okładek i kolorów pozwala wybrać model idealny - zarówno w formie upominku, jak i własnego albumu na ukochane zdjęcia i wspomnienia.

Album kieszeniowy

Albumy kieszeniowe wyróżniają się niewielkim, niepozornym rozmiarem. Dzięki niewielkim formatom, stanowią za świetne uzupełnienie większego prezentu, powodując, że obdarowywany może już zawsze mieć przy sobie swoje ulubione, najpiękniejsze zdjęcia. Albumy w niewielkim formacie nie zajmują także wiele miejsca na komodzie lub w szufladzie, ochraniając fotografie i przedłużając ich żywotność. Szeroki wybór różnych formatów, wykończeń i kolorów przepięknie przyozdobi zdjęcia z wesela, urodzin lub rocznic. Zobacz, w jaki sposób możesz przechowywać wywołane zdjęcia i oglądaj je przy każdej, możliwej okazji.

Rozwiń
Zwiń