Albumy Dla Dzieci

ALBUMY DLA DZIECI

Tworząc album dla dzieci, warto wziąć pod uwagę, że będzie on stanowił pamiątkę zarówno dla rodziców jak i dla samych pociech, które wielokrotnie będą z niego korzystały na przestrzeni lat. Jeśli więc chcesz kompletować najpiękniejsze fotografie z życia swojej pociechy 0 wybierz estetyczny, trwały album na zdjęcia dziecka. Dzięki niemu wszystkie piękne chwile zamkniesz w jednym miejscu, a gdy maluch dorośnie - będzie mógł przeżyć pewne chwile na nowo.

ALBUM DZIECKA NA CHRZEST, ALBUM NA KOMUNIĘ - CHARAKTERYSTYKA

Album dla niemowlaka lub dorastającego nastolatka jest cudowną, wieloletnią pamiątką. Dlatego też album dziecięcy powinien charakteryzować się przede wszystkim:

  • trwałością, która pozwoli na wielokrotne wertowanie kart
  • estetycznym wyglądem, który nie straci swoich walorów nawet po wielu latach
  • pojemnością, aby można z biegiem czasu dodawać nowe fotografie

W naszej ofercie znajduje się album dla noworodka z wyjątkowymi oprawami, do których można wklejać zdjęcia w dowolnej konfiguracji lub wkładać je do foliowych kieszonek. Dzięki różnorodnym modelom możesz stworzyć wyjątkowy album dziecka - doskonały na prezent z okazji chrzcin lub urodzin - a także jako wdzięczną pamiątkę dla swojej pociechy. Przepiękne i uniwersalne modele z pewnością wzbudzą uśmiech na twarzy obdarowywanego, motywując aby kolekcjonować najpiękniejsze, dziecięce wspomnienia.

PIERWSZY ALBUM DZIECKA CZY ALBUM KOMUNIJNY?

Rodzice często pragną uwiecznić każdą chwilę z życia swoich dzieci. Szczególnie w pierwszych latach powstaje dużo zdjęć, o które trzeba zadbać i odpowiednio zarchiwizować, by w przyszłości nie straciło nic na jakości. Tradycyjny album na zdjęcia dla dziecka jest więc idealnym rozwiązaniem, tym bardziej że fotografie będą wielokrotnie oglądane. Albumy dla dzieci z fotografiami to także doskonały pomysł na prezent dla członków rodziny, w tym również dla babć i dziadków, dla których zdjęcia w formie papierowej mają większą wartość od tych zapisywanych w formie cyfrowej. To właśnie album dziecka pozwoli uchwycić emocje podczas pierwszych urodzin, radość z okazji prezentów wigilijnych, pierwszy dzień w szkole czy egzamin. Wszystkie te chwile mogą być zamknięte w jednym miejscu, na kartach przepięknych albumów.

ALBUMY NA CHRZEST, ALBUMY NA KOMUNIĘ

Album na chrzest lub album na komunię to pamiątka na całe życie, dlatego warto zadbać, aby był doskonały. Piękna i oryginalna oprawa nadaje wyjątkowego charakteru całemu albumowi i sprawia, że zdjęcia ogląda się jeszcze przyjemniej. Wśród uniwersalnych modeli na wyróżnienie zasługują modele dedykowane określonym chwilom i wydarzeniom. Tak oto album z okazji chrztu wręczyć możemy świeżo upieczonym rodzicom, a album z okazji komunii - dorastającemu dziecku, które zyska niezapomnianą pamiątkę.

ALBUM DLA DZIECKA PERSONALIZOWANY

Niektóre albumy posiadają możliwość personalizacji oprawy poprzez włożenie w nie zdjęcia. Dzięki temu album dziecka lub album komunijny nabiera indywidualnego charakteru już od momentu, kiedy się po niego sięga. Posiadamy szeroką ofertę albumów z oprawami w kolorze białym, w tym także albumy z oprawami, które pokryte są materiałem.

Zapoznaj się z naszym katalogiem dziecięcych albumów i wybierz idealną propozycję dla siebie i swojego dziecka. W ofercie AlbumyFoto.pl znajdziesz bezlik różnych modeli i propozycji, które przyozdobią i zabezpieczą najpiękniejsze fotografie z życia malucha.

Rozwiń
Zwiń