Podaruj swojej babci i dziadkowi album na zdjęcia.
23/01/2020
dodany przez . .

W drugiej połowie stycznia obchodzimy dwa, wyjątkowe dni. To właśnie wtedy poświęcamy czas najstarszemu pokoleniu, okazując swoją pamięć, miłość i uznanie za przekazaną wiedzę i opiekę. Dzień Babci i Dziadka jest nierzadko wzruszającym momentem w ciągu roku, a także doskonałą okazją do spędzenia wspólnego dnia i obdarowania prezentami, płynącymi prosta z serca.

Oprócz wspólnego obiadu, rozmów i wspomnień z czasów młodości, podarować możemy najpyszniejsze czekoladki, ciepłe kapcie na zimowe wieczory oraz album, który zbierze najpiękniejsze chwile.

Album na zdjęcia dla Twojej Babci

Pyszne ciasta, które piekła, gdy odwiedzałaś ją z rodziną oraz cenne porady jak budować trwały związek ze swoim partnerem. Przetwory, w których wykorzystywała składniki z działki lub lokalnych straganów. Laurki, które zbierała na dnie szafy oraz zdjęcia, do których tak chętnie wraca. Babcia to połączenie wszystkich tych elementów oraz najcieplejszej i najbardziej czystej miłości i troski.

Wręczając swojej babci album na zdjęcia pamiętaj o tych chwilach i wspomnieniach. Wykorzystaj to z czym kojarzy ci się „babcina” opieka, włóż w dekorację zdjęć tyle serca co wkładała ona, gdy opiekowała się tobą podczas przeziębienia.

Aby album wyglądał na spersonalizowany wypisz obok zdjęć wspólne wspomnienia – poczynając od towarzyszących ci emocji, po smak i zapachy, które pamiętasz. Do dekoracji wykorzystaj kolorowe karteczki, które przykleja się na wieczka słoików oraz wycinki ze starych laurek, które szykowałaś, gdy byłaś dzieckiem

Tworząc album zbierz najpiękniejsze zdjęcia. Pogrupuj fotografie według lat - niech każda strona pokazuje rozwój waszej wspólnej relacji – począwszy od pierwszych urodzin, po przedszkolne przedstawienie z okazji Dnia Babci, a na ostatnich wspólnych świętach kończąc.

Album na zdjęcia dla Twojego Dziadka

Uczył, jak wiązać przynętę na wędkę. Zabierał na działkę, pokazując jak dba się o dorodne warzywa i owoce. Pomagał zrozumieć matematykę i opowiadał o swojej młodości w trakcie lub po wojnie. Nierzadko uczył jazdy na rowerze, ciągnął nas na sankach i zachęcał do nowego hobby.

Dla swojego Dziadka przygotuj prawdziwie męski album do zdjęć. Niech każda strona symbolizuje lekcję i mądrość, którą ci przekazał. Jeśli wspólne wieczory spędzałeś na wspominanie starych czasów, uwzględnij w kolekcji zdjęć jego młodość i pierwsze lata dojrzałości. Gdy uczył cię modelarstwa, wklej projekty, które dzięki niemu zrobiłeś. Na osobnej stronie umieść zdjęcia symbolizujące najpiękniejsze wspomnienia, które z pewnością będziesz pamiętał przez kolejne lata.

Do dekoracji wykorzystaj zdjęcia z gazet wędkarskich lub ogrodniczych, naklejki symbolizujące stare motocykle lub samochody, a także starą papeterię, przypominającą tą, którą wykorzystywał do swoich pierwszych listów miłosnych.

Komentarze

Postów nie znaleziono

Nowa wiadomość