Przylepce do zdjęć

Przylepce do zdjęć

Nasze ulubione zdjęcia - z wesela, urodzin i jubileuszu - zasługują na bezpieczne miejsce, w którym będą przechowywane przez wiele, długich lat. Doskonałym miejscem jest oczywiście album, który zabezpieczy je przed kurzem, upływem czasu i... przesuwaniem. Aby zmniejszyć ryzyko wypadania i zaginania zdjęć, pomocne są przylepce do zdjęć - niepozorne gadżety, które dbają o Twoje fotografie. To dzięki nim zdjęcia pozostaną na swoim miejscu, a odpowiednia forma nie zniszczy najcenniejszych skarbów i rodzinnych pamiątek. przylepce do zdjęć są bezpieczniejsze niż klasyczny klej i taśma klejąca, stanowiąc za niezbędny element wyposażenia miłośników kolekcjonowania zdjęć.

Zobacz przylepce do zdjęć w sklepie AlbumyFoto.pl!

Rożki do wklejania zdjęć

Jednymi z najpopularniejszych sposobów na umocowanie zdjęć w dowolnym miejscu i konfiguracji są tzw. rożki. Tak ścięte kawałki, wykończone klejem po jednej ze stron, przytrzymują fotografie na rogach. Zdjęcia nie mają kontaktu z klejem, dzięki czemu nie niszczą się i nie odklejają pomimo częstego przeglądania ulubionych albumów.

Tak bezpieczne przylepce do zdjęć pozwalają na swobodną zmianę aranżacji, na wyciąganie fotografii w dowolnym momencie i na podobne wklejanie ich na strony albumu.

Naklejki do wklejania zdjęć

Klasyczne przylepce do zdjęć - nazywane również naklejkami - cieszą się zdecydowanie największą popularnością i uznaniem wśród wielbicieli robienia i wywoływania zdjęć. Kupując je w opakowaniach po kilkaset sztuk możemy dowolnie przykleić całą kolekcję fotografii, mając pewność, że ich nie uszkodzimy. Tak skonstruowane przylepce do zdjęć można swobodnie przyklejać do zdjęć, regulując ich położenie na kartach albumu. Ich forma pozwala na swobodne prostowanie i ustalenie położenia fotografii, usprawniając cały proces wyklejania i aranżowania własnoręcznie tworzonych albumów.

W sklepie AlbumyFoto.pl oferujemy przylepce do zdjęć Henzo - jedne z najpopularniejszych na rynku. Wszystkie produkty powstały z myślą o branży fotograficznej, dzięki czemu Twoje zdjęcia są całkowicie bezpieczne.

Rozwiń
Zwiń